Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Krakowie Os. Rybitwy-Przewóz

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY             14 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Trzecia niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. Inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny.

Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.

2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP – na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I – święto Chrztu Polski.

3. Hospicjum św. Łazarza w Krakowie dziękuje za złożone ofiary w wysokości 1876 zł podczas kwesty w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

4. Za tydzień na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie informacyjne.

5. Dziś o godz. 14.00 poświęcimy nową remizę strażacką na Osiedlu Przewóz.

6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Marek Adamczyk.

Dzisiaj:

19 Kwietnia 2024
W Kalendarzu Liturgicznym:
brak wspomnienia
Do końca roku zostało 257 dni.

Liturgia na dziś

Aktualny czas